FERIE W KRAKOWIE Z SZOPKĄ W TLE…

przez Kraków | Małopolska | Beskidy

Podczas ferii w Krakowie mamy dla Was wyjątkową zabawę w przestrzeni miejskiej – SPACER ARCHITEKTONICZNY Z SZOPKĄ KRAKOWSKĄ W TLE. Jeśli lubicie przeszukiwać różne miejskie zakamarki, niczym detektywi? A dodatkowo chcecie poznać i rozsmakować się w jednej z piękniejszych krakowskich tradycji? To właśnie jest atrakcja dla Was!

O CO CHODZI?

Zabawa polega na przemierzaniu Krakowa szlakiem architektonicznych detali ukrytych i pomieszanych w przecudownych krakowskich szopkach, które możemy do 2 lutego 2021 roku oglądać w 40 miejscach w przestrzeni miejskiej. Spacer będzie się odbywał w drużynach pod opieką licencjonowanych przewodników miejskich, którzy w ważnych dla gry momentach będą wspomagali Państwa działania.

SZCZGÓŁY!

DRUŻYNY: rodziny lub grupy znajomych (max. 4 osoby, w tym przynajmniej 1 dorosła/opiekun) + prowadzący przewodnik (ujawniający się tylko w określonych, zwrotnych momentach gry/zabawy 😉 )
WIEK UCZESTNIKÓW: zapraszamy wszystkich zainteresowanych – w zgłoszeniach prosimy o podawanie wieku, wtedy będziemy mogli dostosować poziom zagadek i innych aktywności
KIEDY: ferie w Krakowie – 5, 9, 12, 16 stycznia 2021 – godziny rozpoczęcia podane są w kolejnych dniach wydarzeń – we wtorki jest to 12.00, a w soboty 11.00. Drużyny będziemy rejestrować co 15 minut. Ostatnia o godzinie 16.00.
MIEJSCE ZBIÓRKI: przy szopce pod Barbakanem.
CZAS TRWANIA: 1-1,5 godziny
DZIAŁANIA: zabawa w przestrzeni miejskiej z zagadkami i zadaniami, a na końcu będzie czekał na Was pamiątkowy dyplom oraz oczywiście satysfakcja!
CENA: 25 pln/ drużynę
WYDARZENIE NA FB: https://www.facebook.com/events/3828982497144631/
WAŻNE: Aby impreza odbyła się, na jeden termin muszą się zgłosić minimum 4 drużyny.
ZGŁOSZENIA: w wydarzeniu na naszym profilu FB lub pod adresem mailowym anna@krakowwycieczki.pl

PLAKAT IMPREZY I PDF DO POBRANIA

PLAKAT DO POBRANIA W PDF

Ferie w Krakowie - Spacer Architektoniczny z szopką krakowską w tle

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ 🙂

Zapraszamy na nasz instruktażowy filmik o krakowskich szopkach 🙂

Krótkie zaproszenie na nasze szopkowe zabawy podczas ferii 2021

https://www.youtube.com/watch?v=VAb8g34VRi8&t=2s