Jak zamówić przewodnika?

Poznawanie Krakowa z PRZEWODNIKIEM to najczęściej wybierana opcja zwiedzania miasta.

Przewodnika po Krakowie oraz wycieczkę można zamówić telefonicznie pod numerami telefonów:

661 061 436 lub 609 787 122

ale także pod e-mailem info@viacracovia.pl

Przewodnika po Krakowie oraz wycieczkę można zamówić także wypełniając formularz 

  PODRÓŻ NIEJEDNO MA IMIĘ…

  Uwielbiamy podróżować w poszukiwaniu ciekawych, a nie zawsze znanych miejsc. Związane z nimi historie i napotkani po drodze ludzie, stają się dla nas inspiracją do tworzenia różnych programów zwiedzania, warsztatów, eventów, gier. Bo uwielbiamy dzielić się zdobytą wiedzą, inspirować do poznawania tego, co wokół nas.

  KIM JESTEŚMY?

  • LICENCJONOWANYM BIUREM PODRÓŻY. Specjalizujemy się w  wycieczkach po Polsce oraz krajach z Polską sąsiadujących.
  • ORGANIZATOREM CZASU WOLNEGO w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. Oprócz naszych standardowych produktów, które znajdziesz na naszej stronie, zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie program „szyty na miarę” –  ekskluzywną wycieczkę dla Twoich kontrahentów po Krakowie; 3-dniowy wyjazd szkolny; szkolenie, a nawet imprezę firmową z gadżetami reklamowymi. Mamy wiele sprawdzonych współpracujących z nami osób oraz firm, które pomogą nam stworzyć odpowiedni pakiet.
  • INSTYTUCJĄ EDUKACYJNĄ . Dla nas, z wykształcenia, nauczycieli z wieloletnią praktyką w szkole, turystyka stała się także doskonałą formą do tworzenia wszelkiego rodzaju programów edukacyjnych, warsztatów, szkoleń.  Podczas nich z powodzeniem przekazujemy różnorodne treści związane z realizacją podstawy programowej, ale przekazywane w inny, bardziej przystępny sposób.

  DLA KOGO?

  • Dla szkół
  • Dla firm
  • Dla turysty indywidualnego